Poznaj naszych lokalnych dostawców

Małopolska to wyjątkowo bogaty region pod względem warzyw i owoców, a to za sprawą niezwykle zróżnicowanego ukształtowania terenu w naszych okolicach. Dlatego istotne jest dla nas, aby tak różnorodny asortyment pochodził właśnie od lokalnych dostawców.

Wystarczy odwiedzić któryś z miejskich placów targowych, aby doświadczyć jakości podkrakowskich upraw. Ponieważ produkty takie jak owoce czy warzywa występują sezonowo, również w naszym sklepie on-line doświadczą Państwo zmienności wynikających z upływu pór roku. Oferujemy dostęp do tradycyjnie wytwarzanej żywności, bez środków chemicznych czy modyfikacji genetycznych. Doskonale wiemy skąd pochodzi, gdyż budujemy trwałe relacje z rodzinnymi gospodarstwami.logo-beelemon-poziom_nowe-pdf.jpg

Firma Wołoch jest producentem mięsa oraz wędlin. Początek wytwórni miał miejsce w maleńkim kiosku, a następnie w pojedynczym sklepie. Dziś rodzinne przedsiębiorstwo, działające na rynku już od trzech dekad, posiada sieć trzech hurtowni i ośmiu firmowych sklepów. Przez wszystkie dotychczasowe lata swojej działalności, firma trzyma się wciąż tych samych priorytetów. Są nimi sprawdzeni i wykwalifikowani pracownicy, legendarne receptury z lat 50-tych oraz jakość mięsa definiowana soczystością, barwą, kruchością, smakiem i zapachem. Nie można też zapomnieć o odpowiednio dobranych wonnych ziołach i przyprawach, dzięki którym wyroby pochodzące z firmy Wołoch są tak aromatyczne. Niepowtarzalne w smaku wędliny oraz zawsze świeże mięso z własnego rozbioru stworzyły rozpoznawalną i uznaną markę na północnych obrzeżach Krakowa.

Zarejestruj nowe konto

Posiadasz już konto?
Zaloguj się Lub Zresetuj hasło