Poznaj naszych lokalnych dostawców

Małopolska to wyjątkowo bogaty region pod względem warzyw i owoców, a to za sprawą niezwykle zróżnicowanego ukształtowania terenu w naszych okolicach. Dlatego istotne jest dla nas, aby tak różnorodny asortyment pochodził właśnie od lokalnych dostawców.

Wystarczy odwiedzić któryś z miejskich placów targowych, aby doświadczyć jakości podkrakowskich upraw. Ponieważ produkty takie jak owoce czy warzywa występują sezonowo, również w naszym sklepie on-line doświadczą Państwo zmienności wynikających z upływu pór roku. Oferujemy dostęp do tradycyjnie wytwarzanej żywności, bez środków chemicznych czy modyfikacji genetycznych. Doskonale wiemy skąd pochodzi, gdyż budujemy trwałe relacje z rodzinnymi gospodarstwami.logo-beelemon-poziom_nowe-pdf.jpg

BeeLemon to naturalny napój kraftowy, który może pochwalić się wyjątkowym smakiem oraz aromatem. Produkt ten jest odpowiedzią na nieustanne życzenia klientów chętnych posmakowania lemoniady, która będzie nie tylko wyborna w smaku, ale również zdrowa. Wychodząc zatem naprzeciw tym oczekiwaniom, producent przygotował jedyny w swoim rodzaju napój: bez substancji konserwujących, z krystalicznie czystą wodą, słodzony wyłącznie miodem oraz produkowany w Polsce. BeeLemon to znakomita propozycja dla tych wszystkich, którzy szukają asortymentu z tzw. czystą etykietą. To właśnie dzięki niej produkt ten stanowi zdrową alternatywę dla lemoniady spotykanej na sklepowych półkach. Za sprawą niezwykle dopracowanej receptury, pięknie prezentującej się butelki oraz niezwykłego smaku, znakomicie sprawdzi się zarówno na domowym przyjęciu, jak i wystawnym bankiecie.

Soczysta cytryna to zdrowa, bazująca na trzech naturalnych składnikach alternatywa dla zawierających konserwanty napojów. Wyjątkowe proporcje pomiędzy pysznymi składnikami przekładają się na niepowtarzalny, orzeźwiający smak.

Limonka i mięta, czyli kwaśne orzeźwienie. Limonka to kuzynka cytryny, jeszcze bardziej kwaśna i jeszcze bardziej rześka w smaku, bo z dodatkiem aromatycznego wywaru z mięty. Przekonaj się, czy orzeźwi Cię tak samo, jak klasyczna wersja naszego napoju!

Czerwona pomarańcza wzbogaca nasz bazowy napój o wyjątkowy smak. Wzbogacamy go najlepszymi, najbardziej soczystymi pomarańczami z najbardziej słonecznej części Włoch – z Sycylii. Musisz go spróbować!

Kwaśne jabłko jest swego rodzaju wariacją na temat klasycznej lemoniady z dodatkiem kwaśnej odmiany jabłek. Wybraliśmy te, które idealnie podkreślają smak. Jej kwaśność złagodziliśmy oczywiście słodkim i zdrowym miodem.

Zarejestruj nowe konto

Posiadasz już konto?
Zaloguj się Lub Zresetuj hasło