Poznaj naszych lokalnych dostawców

Małopolska to wyjątkowo bogaty region pod względem warzyw i owoców, a to za sprawą niezwykle zróżnicowanego ukształtowania terenu w naszych okolicach. Dlatego istotne jest dla nas, aby tak różnorodny asortyment pochodził właśnie od lokalnych dostawców.

Wystarczy odwiedzić któryś z miejskich placów targowych, aby doświadczyć jakości podkrakowskich upraw. Ponieważ produkty takie jak owoce czy warzywa występują sezonowo, również w naszym sklepie on-line doświadczą Państwo zmienności wynikających z upływu pór roku. Oferujemy dostęp do tradycyjnie wytwarzanej żywności, bez środków chemicznych czy modyfikacji genetycznych. Doskonale wiemy skąd pochodzi, gdyż budujemy trwałe relacje z rodzinnymi gospodarstwami.logo-beelemon-poziom_nowe-pdf.jpg

Jako dziecko podejmował przedświąteczne negocjacje z babcią, aby ocalić życie karpiom w wannie. Dziś nazywany jest w branży rybnym celebrytą. Pan Zbigniew Bober chowem i hodowlą ryb zajmuje się od 1996 roku. Mimo braku tradycji wędkarskich w rodzinie, przekonał ojca do wyrobienia karty wędkarskiej. Na początku swojej hodowlanej podróży pojawiał się na krakowskich placach targowych w roli pomocnika przy sprzedaży. Gdy ukończył 16 lat, postanowił spróbować własnych sił w rybnym biznesie. Kupił Syrenę Bosto, do bagażnika wrzucił 50 kg karpia i wybrał się na Nowy Kleparz. Przygoda skończyła się mandatem od Straży Miejskiej za handel bez zezwolenia. Nie zniechęciło go to do dalszych prób, czego wyraźnym dowodem jest dzisiejsza renoma na rynku. Pan Zbigniew w procesie hodowli nie wykorzystuje żadnych sztucznych pasz i granulatów, jedynie zboża wolne od modyfikacji genetycznych, a w przypadku ryb drapieżnych naturalny pokarm zwierzęcy oraz inne ryby. W efekcie ryby rosną dużo wolniej niż w produkcji przemysłowej, za to smakują jak te żyjące w naturalnym środowisku.

Zarejestruj nowe konto

Posiadasz już konto?
Zaloguj się Lub Zresetuj hasło