Jak to działa ?

Jak to działa ?

1.
Rejestracja - Podczas rejestracji należy wpisać swoje dane (imię i nazwisko, adres zamieszkania, adres e-mail, numer telefonu). Po chwili otrzymają Państwo wiadomość w formie elektronicznej z potwierdzeniem rejestracji.
2.
Logowanie i zamawianie - Każda kolejna wizyta w naszym sklepie wymaga już tylko podania swojego loginu oraz hasła otrzymanego w potwierdzeniu rejestracji. Po zalogowaniu możecie Państwo przystąpić do zamówienia w dowolne miejsce Krakowa. W praktyce oznacza to, że adres dostawy może różnić się od podanego podczas rejestracji.
3.
Rejonizacja - Informacja dotycząca dostawy generowana jest na podstawie kodu pocztowego. Obecnie obsługujemy wyłącznie Kraków, lecz wkrótce przystąpimy do powiększenia rejonu o okoliczne miejscowości.
4.
Koszt dostawy – Dostarczamy Twoje zakupy już od 50 zł za jedyne 10 zł. Gwarantujemy darmową dostawę w przypadku zakupów na min.100 zł.
5.
Czas dostawy - W trosce o świeżość wszystkich produktów, nasz asortyment dostarczamy najwcześniej 24 godzin po złożonym zamówieniu. Istnieje również możliwość zamówienia zakupów na inny dzień.
6.
Doręczenie - W dniu dostawy otrzymają Państwo wiadomości e-mail oraz SMS przypominające o wybranych przez Państwa: produktach, adresie dostawy, formie płatności oraz przedziale czasowym doręczenia. Nasz kurier podejmie próbę kontaktu z Państwem 15 minut przed przyjazdem.
7.
Bezpieczeństwo - Z uwagi na panującą sytuację epidemiologiczną oraz w trosce o Państwa zdrowie, pragniemy zapewnić, iż zarówno nasz magazyn, jak i samochody-chłodnie, są ozonowane każdego dnia. Ponadto wszyscy pracownicy przestrzegają obowiązujących rygorów sanitarnych.

Poznaj naszych lokalnych dostawców

Wyjątkowy profil naszego sklepu, tak bardzo wyróżniający nas na arenie spożywczej, uzyskaliśmy dzięki specyfice naszych lokalnych dostawców. Każdy z nich ma swoją niepowtarzalną historię, nieustannie nadająca kierunek jego pasji. Za każdym z tych polskich produktów stoi żywy człowiek. Dbając o świeżość, naturalne walory smakowe oraz zachowanie tradycyjnych metod produkcji, daje on gwarancję najwyższej jakości. Zapraszamy do wspólnej podróży po podkrakowskich zakątkach, które odkryją przed Państwem swe regionalne przysmaki.

Dowiedz się więcej
Poznaj naszych lokalnych dostawców

Serdecznie witamy w naszym internetowym sklepie, którego istnienie napawa nas dumą i radością. Postanowiliśmy stawić czoła wymaganiom miasta o niemal milionowej populacji, podczas gdy oczekiwania tak wielkiej metropolii to nie lada wyzwanie.

Stawiamy na polskie produkty i lokalnych dostawców

Wielokulturowość Krakowa zainspirowała nas do dostarczania polskich produktów, słynących z niepowtarzalnego smaku, tak dobrze znanego i wychwalanego na całym świecie. Tym samym stworzyliśmy sklep spożywczy online, który w swojej szerokiej ofercie skupia się na produktach regionalnych, opartych o wieloletnie tradycje oraz pochodzących wyłącznie od lokalnych dostawców. Ten wymarzony wręcz asortyment wielokrotnie kojarzony jest z wygórowanymi kosztami. Nam jednak udało się połączyć jakość z przyjazną dla portfela ceną.

Owoce i warzywa od polskich rolników

Posiadamy szeroki wybór owoców i warzyw, pochodzących z naturalnych upraw od polskich rolników. Gwarantujemy ich świeżość, gdyż są nam dostarczane w dniu nadawania zakupów pod wskazany adres.

Pieczywo tylko najlepsze

Piekarnia Mojego Taty jest dla każdego „Krakusa” klasą samą w sobie. To rodzinna tradycja oraz sprawdzone receptury. To także smak prawdziwego chleba, który przenosi nas w czasy dzieciństwa, przypomina niedzielne lub wakacyjne uczty u babci na wsi. Szczycimy się partnerstwem z tą marką i jednocześnie cieszymy, że to właśnie jej wypieki dostarczamy pod Państwa drzwi.

Stawiamy również na nowe i dlatego podjęliśmy współpracę z piekarnią naiwnie.pl

Zależy nam na czasie- twoim czasie

Konsumenci miewają nieraz obiekcje, czy zakupy spożywcze on-line aby na pewno gwarantują świeżość produktów, które potrafią przecież dość długo leżeć na magazynowych półkach. Nie wspominając już o tym, że zanim tam trafią, odbędą długą podróż z firmą dystrybucyjną. Nasza żywność nie czeka na Państwa ani w magazynie, ani tym bardziej na półce sklepowej. Dlatego właśnie wprowadziliśmy czas dostawy wynoszący do 48 godzin. Mówiąc kolokwialnie, w momencie, w którym zamawiają Państwo w naszym sklepie kurczaka, ten wciąż beztrosko biega po podwórku. Podobną sytuację zastaniemy przecież w renomowanej restauracji: poczekamy na potrawę dłużej, lecz wiemy, że warto.

Zdrowa i ekologiczna żywność

W naszym asortymencie znajduje się szeroka gama produktów, która zaspokoi potrzeby najbardziej wymagających klientów, poszukujących zdrowej i ekologicznej żywności. Zapewniamy sprawną i wykwalifikowaną obsługę, pragnącą sprostać tym wymaganiom, potrafimy także skusić licznymi nowościami, czy też atrakcyjnymi promocjami. Prowadzimy także sprzedaż kosmetyków, chemii gospodarczej oraz karmy dla psów i kotów.

Dbamy o ciebie

Zdrowa żywność z naszej oferty jest szczegółowo i regularnie kontrolowana przez wyspecjalizowane jednostki certyfikujące żywność ekologiczną. Dbając o komfort i bezpieczeństwo klientów, nieustannie przestrzegamy wszelkich restrykcyjnych norm sanitarnych. Wszystkie produkty, hale oraz samochody-chłodnie z naszej floty są codziennie ozonowane.

Jedzmy zdrowo, bez konserwantów, sztucznych barwników, pestycydów i polepszaczy smaków, nie rezygnując z ulubionych potraw!

Zarejestruj nowe konto

Posiadasz już konto?
Zaloguj się Lub Zresetuj hasło