Serdecznie witamy w naszym internetowym sklepie, którego istnienie napawa nas dumą i radością. Postanowiliśmy stawić czoła wymaganiom miasta o niemal milionowej populacji, podczas gdy oczekiwania tak wielkiej metropolii to nie lada wyzwanie. Wielokulturowość Krakowa zainspirowała nas do dostarczania polskich produktów, słynących z niepowtarzalnego smaku, tak dobrze znanego i wychwalanego na całym świecie. Tym samym stworzyliśmy sklep spożywczy online, który w swojej szerokiej ofercie skupia się na produktach regionalnych, opartych o wieloletnie tradycje oraz pochodzących wyłącznie od lokalnych dostawców. Ten wymarzony wręcz asortyment wielokrotnie kojarzony jest z wygórowanymi kosztami. Nam jednak udało się połączyć jakość z przyjazną dla portfela ceną.

Posiadamy szeroki wybór owoców i warzyw, pochodzących z naturalnych upraw od polskich rolników. Gwarantujemy ich świeżość, gdyż są nam dostarczane w dniu nadawania zakupów pod wskazany adres.

Piekarnia Mojego Taty jest dla każdego „Krakusa” klasą samą w sobie. To rodzinna tradycja oraz sprawdzone receptury. To także smak prawdziwego chleba, który przenosi nas w czasy dzieciństwa, przypomina niedzielne lub wakacyjne uczty u babci na wsi. Szczycimy się partnerstwem z tą marką i jednocześnie cieszymy, że to właśnie jej wypieki dostarczamy pod Państwa drzwi.

Wyroby mięsne, pochodzące z obecnej na rynku ponad 30 lat firmy Wołoch, to gwarancja zarówno doskonałego smaku jak i najwyższej jakości. Bogaty asortyment mięs oraz wędlin, wyrabianych według receptur z lat 50-tych, z pewnością znajdzie uznanie w Państwa domach. Pragniemy również zapewnić, iż rozbiór mięsa następuje najwcześniej 48 godzin przed dostawą.

Ryby żywiące się tym co znajdą w naturze, dokarmiane bez sztucznych pasz i granulatów, dostarcza nam Pan Zbigniew Bober. Od dwóch dekad hoduje je z wielką pasją, a przez branżowców nazywany jest rybnym celebrytą. Z uwagi na szczególne uwarunkowania dotyczące świeżości tych przysmaków, ich patroszenie ma miejsce wyłącznie w czwartkowe wieczory, a w konsekwencji dostarczamy je do Państwa domów tylko w piątki.

Konsumenci miewają nieraz obiekcje, czy zakupy spożywcze on-line aby na pewno gwarantują świeżość produktów, które potrafią przecież dość długo leżeć na magazynowych półkach. Nie wspominając już o tym, że zanim tam trafią, odbędą długą podróż z firmą dystrybucyjną. Nasza żywność nie czeka na Państwa ani w magazynie, ani tym bardziej na półce sklepowej. Dlatego właśnie wprowadziliśmy czas dostawy wynoszący do 48 godzin. Mówiąc kolokwialnie, w momencie, w którym zamawiają Państwo w naszym sklepie kurczaka, ten wciąż beztrosko biega po podwórku. Podobną sytuację zastaniemy przecież w renomowanej restauracji: poczekamy na potrawę dłużej, lecz wiemy, że warto.

W naszym asortymencie znajduje się szeroka gama produktów, która zaspokoi potrzeby najbardziej wymagających klientów, poszukujących zdrowej i ekologicznej żywności. Zapewniamy sprawną i wykwalifikowaną obsługę, pragnącą sprostać tym wymaganiom, potrafimy także skusić licznymi nowościami, czy też atrakcyjnymi promocjami. Prowadzimy także sprzedaż kosmetyków, chemii gospodarczej oraz karmy dla psów i kotów.

Zdrowa żywność z naszej oferty jest szczegółowo i regularnie kontrolowana przez wyspecjalizowane jednostki certyfikujące żywność ekologiczną. Dbając o komfort i bezpieczeństwo klientów, nieustannie przestrzegamy wszelkich restrykcyjnych norm sanitarnych. Wszystkie produkty, hale oraz samochody-chłodnie z naszej floty są codziennie ozonowane.

Jedzmy zdrowo, bez konserwantów, sztucznych barwników, pestycydów i polepszaczy smaków, nie rezygnując z ulubionych potraw!

Zarejestruj nowe konto

Posiadasz już konto?
Zaloguj się Lub Zresetuj hasło