Napoje

ACQUA PANNA - WODA NIEGAZOWANA SZKŁO 750ML

6,99 zł
Brutto
Ilość
1 SZT

redeem
Brak punktów za ten produkt.


ACQUA PANNA - WODA NIEGAZOWANA SZKŁO 750ML

Wysokogatunkowa naturalna woda mineralna niegazowana. Produkt prosto z Włoch klasy Premium. Zanim trafi do sklepu, jest wydobywana w toskańskich Apeninach ze źródła znajdującego się na wysokości 900 m nad poziomem morza. Zarówno źródło jak i wytwórnia wody znajdują się na terenie rezerwatu Acqua Panna założonego przez Medyceuszy w 1564 roku.

Napój jest jasny, klarowny i przejrzysty, a przy tym pozbawiony jakiegokolwiek zapachu. Jej smak można by określić jako delikatny (wręcz aksamitny) i lekki. Acqua Panna na długo po wypiciu pozostawia po sobie przyjemne wrażenie na podniebieniu. Wodę charakteryzuje niski poziom kwasowości oraz niewielka zawartość soli mineralnych, a przy tym jest bardzo orzeźwiająca i potrafi ugasić nawet największe pragnienie.

Elegancka, mała butelka sprawdzi się przy każdej okazji dodając pijącemu szyku. Zastosowanie szklanego opakowania ma bezpośredni wpływ na lepszy smak wody i jest o wiele bardziej ekologicznym rozwiązaniem. Woda mineralna popijana małymi łykami każdego dnia przyczynia się do zachowania ładnej sylwetki, poprawy metabolizmu i oczyszczenia organizmu z toksyn.

Dla zachowania najwyższej możliwej jakości produktu, proponujemy przechowywanie go w miejscu chłodnym wolnym od intensywnych zapachów. Butelki należy ponadto chronić przed nasłonecznieniem oraz przemrożeniem.

Woda alkaliczna o wysokim pH 8,2

Zarejestruj nowe konto

Posiadasz już konto?
Zaloguj się Lub Zresetuj hasło